Inschrijven middelbare school nijmegen

Montessori college nijmegen


Ssgn nijmegen Hoe moet ik mijn kind inschrijven op de middelbare school? U meldt uw kind zelf aan op een middelbare school. Meestal kan dit vanaf halverwege maart. Om uw kind in te schrijven heeft u een aantal gegevens van uw kind nodig, zoals het burgerservicenummer (BSN) van uw kind.
Nsg groenewoud Ga jij binnenkort naar de middelbare? Ben jij op zoek naar een school waar je gehoord wordt en je helemaal jezelf kan en mag zijn? Dan zit je op het Mondial College op de juiste plek! Bekijk onze speciale pagina voor leerlingen uit groep 7 en 8!.
Mondial college Vanaf zaterdag 4 februari t/m zondag 5 maart kunnen leerlingen die kiezen voor het Kandinsky College Nijmegen zich aanmelden. Je gebruikt hiervoor het originele blauwe aanmeld- en adviesformulier dat je van de basisschool krijgt én een formulier van onze school.


inschrijven middelbare school nijmegen

Canisius college nijmegen

Inleveren aanmeld- en adviesformulier bij de middelbare school van je keuze. Woensdag 8 maart Eerste lotingen op scholen die een overaanmelding hebben.


Montessori college nijmegen

Aanmelden via Schoolwijzer. Als u zich heeft georiënteerd, gaat u uw kind aanmelden bij Schoolwijzer. Op het aanmeldformulier kunt u maximaal 6 voorkeursscholen opgeven. Wanneer uw kind (groep 1 tot en met 8) tijdens het lopende schooljaar of bij aanvang van het volgende schooljaar start of wisselt van school, bijvoorbeeld na een verhuizing.


Citadel college nijmegen

Op deze website vind je alles wat kan helpen om zicht te krijgen op het voortgezet onderwijs in de regio. Deze website biedt je het volgende: • algemene informatie over het voortgezet onderwijs en passend onderwijs; • een handige zoekfunctie om scholen te vinden die voldoen aan jouw wensen;.

  • Citadel college nijmegen
  • Let erop dat het Digitaal aanmelden betekent dat je vooraf aanduidt in welke school of scholen jij je kind wil inschrijven. Een kind inschrijven in een school houdt in dat er een plaats vrij is in de school en dat je als ouder akkoord gaat met het pedagogisch project en het schoolreglement van de school.

    Download het aanmeldformulier hieronder en Onze school in beeld. Jouw tijd om te kiezen Ontdek onze school. Gun jezelf de tijd om je talenten te ontdekken. Keuzes maken is een kunst Wij helpen je hierbij. Op vertrouwen kun je rekenen om je eigen koers te varen. Open Huis, Open Dag en proeflesjes