Herengrachtkerk lijdt

Kerkdienst leiden Vindt de dienst in de Opstandingskerk (CGK) plaats? Dan kun je meekijken via Vindt de dienst in de Marekerk plaats? Luister dan mee via deze link op Archief van liturgie en liederenbladen.

Herengracht, leiden

Over onze kerk Onze gemeente telt zo’n leden: jong, oud, gezinnen, singles, studenten. We komen uit Leiden, Leiderdorp, Voorschoten en Zoeterwoude. De officiële naam van onze gemeente is Gereformeerde Kerk (vrijgemaakt) te Leiden. In Leiden en omstreken staan we bekend als de Herengrachtkerk. Meer over de Herengrachtkerk.


Kerkdienst gemist opstandingskerk leiden Open dag helemaal vernieuwde Herengrachtkerk. De oude Herengrachtkerk is na een grondige verbouwing weer als nieuw. Klassiek en modern tegelijk, met aandacht voor de geschiedenis van het gebouw. Geschikt voor kerkelijke activiteiten, maar net zo goed voor culturele en buurtactiviteiten. Zaterdagmiddag 9 oktober is het Open Dag met koffie, taart.
Kerken leiden koster@ Telefoon: 05 QR-code voor een gift aan de kerk. Contact met de diaconie?.

Kerkdienst gemist leiden

Herengrachtkerk - GKv Leiden (@herengrachtkerk) • Instagram photos and videos herengrachtkerk 10 posts followers following Herengrachtkerk - GKv Leiden Welkom op de insta van de Gereformeerde Kerk vrijgemaakt (GKv) te Leiden, beter bekend als de Herengrachtkerk Posts.
herengrachtkerk lijdt


Gereformeerde gemeente leiden

Herengrachtkerk (Church) is located in Gemeente Teylingen, South Holland, Netherlands. Address of Herengrachtkerk is Herengra LE Leiden, Netherlands. Herengrachtkerk can be contacted at +31 71 Herengrachtkerk has quite many listed places around it and we are covering at least 99 places around it on
  • Herengracht, leiden
  • Predikant bij GKV Leiden (Herengrachtkerk. Herengrachtkerk. Contact. Address: Herengracht 68 LE LEIDEN Plan your route. Route Plan your route; Location. Share this page. Share this page on.

    Zondagmiddag 24 mei , Where is Herengrachtkerk? Herengrachtkerk is located at: Herengracht , Leiden, Netherlands. Want to book a hotel in South Holland - Zuid-Holland? We can surely help you find the best one according to your needs. Compare and book now! Where are the coordinates of the Herengrachtkerk? Latitude: Longitude:


      J glijdt nyc laarzen: Many translated example sentences containing "glijdt" – English-Dutch dictionary and search engine for English translations.